| Εγγύηση | 12 μήνες δωρεάν |
|---|---|
| Temp• Πυκνότητα PCB | 00,5-3,0 mm |
| Περιοχή κοπής | 450*350 mm |
| Διαμέτρου bit δρομολογητή | 00,8 ~ 2,0 mm |
| Μικρή αλλαγή | Εγχειρίδιο |
| Ταχύτητα μηχανών αξόνων | 50000r/M |
|---|---|
| Το φορτίο και ξεφορτώνει τον τρόπο | Χειρωνακτικός |
| Ψήφισμα | ±0.01mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιοχή εργασίας | 680mm*360mm*50mm |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| τύπος λεπίδων | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Στέλνοντας τρόπος | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| αεροσυμπιεστής | 5-7 κιλά |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 20±2 °C |
| Ζωή της λεπίδας | 6-12 μήνες |
| Μέγιστο μέγεθος PCB | 330 χιλιοστά |
| Τρόπος | Αυτοματοποιημένο |
| χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.46mm |
| Μέγεθος PCB | 350*350mm (ανώτατος) |
| άξονας | KAVO |
| Μέγεθος | 1000*1200*1533mm |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Σύστημα | με χειροκίνητη λειτουργία |
| Διάστημα κοπής | 460 / 700 mm |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Όνομα | Μηχανή Depaneling λέιζερ PCB Depanelizer/λέιζερ |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Δύναμη | AC220V |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Σύστημα λειτουργίας | Παράθυρο 7 |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Τέμνον πλάτος | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| LCD | με χωρητικότητα μετρητή εξαρτημάτων |
| Μέγεθος κοπής | 460 χιλιοστά |
| Δρόμος αποστολής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Τέμνον πλάτος | Απεριόριστος |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| LCD | με χωρητικότητα μετρητή εξαρτημάτων |
| Μήκος κοπής | 460 χιλιοστά |
| Στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |