| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία | μηχανή δρομολόγησης PCB |
|---|---|
| Δάχος PCB | 30,0 mm |
| Χρώμα | λευκό |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Ονομασία | μηχανή δρομολόγησης PCB |
|---|---|
| Μοντέλο | 30,0 mm |
| χρώμα | Λευκό |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| τύπος λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
| Μέγεθος κοπής | 330 χιλιοστά |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| χρόνος παράδοσης | εντός 5 εργάσιμων ημερών |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 270 |
| Δυνατότητα κοπής | 0.3~3.5 |
| Μέγεθος | 570*210*400 |
| Βάρος | 130 |
| Σύστημα | Αυτόματος τύπος |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για 1 έτος |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής |
| Ονομασία | διαχωριστής PCB με κοπτήρα τροφοδοσίας μεταφοράς |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Ονομασία | διαχωριστής PCB |
|---|---|
| Τύπος κοπής | Εγχειρίδιο |
| Δάχος | 0.63.5mm |
| Τύπος πλάκας | V Σχοινιά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάστημα κοπής | 460mm |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τύπος | Χειρωνακτικός τύπος |