| Τέμνον accurancy | ± 0.1mm |
|---|---|
| Ακρίβεια επαναπροσανατολισμού | ± 0.01mm |
| Χ τρόπος、 Υ、 Ζ της ώθησης | Σερβοκινητήρες εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Μέγεθος του ανώτερου precipitron | 500×500×1000mm |
| Μέθοδος συλλογής σκόνης | Χαμηλότερη συλλογή σκόνης |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Εγγύηση | Ενας χρόνος |
| χρόνος προετοιμασίας | 1 ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφορμών | 500*270mm |
| Δάχος | - 3,5 χιλιοστά |
| Ονομασία | Χειροκίνητος διαχωριστής PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Μέγεθος PCB | 320*320mm (κανονικό) |
| Ακριβότητα κοπής | 00,01 mm |
| Σύστημα λειτουργίας | Κερδίστε 7 |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Μέγεθος PCB | 450*350 (κάθε μέγεθος προσαρμόζεται) |
|---|---|
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Δύναμη | 220/110V |
| Ηλεκτρική σκούπα | 3.5KW |
| Λειτουργώντας πίνακας | 2 |
| Στέλνοντας τρόπος | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Υλικό | χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Χρήση | η κοπή Fr4, PCBA, οδήγησε την επιτροπή στυπτηριών, κ.λπ. |
| Σύστημα | αυτόματος τύπος |
| Εγγύηση | 12 μήνες δωρεάν |
|---|---|
| Temp• Πυκνότητα PCB | 00,5-3,0 mm |
| Περιοχή κοπής | 450*350 mm |
| Διαμέτρου bit δρομολογητή | 00,8 ~ 2,0 mm |
| Μικρή αλλαγή | Εγχειρίδιο |
| Input voltage | 110/220 v |
|---|---|
| Routing speed | 200-480°C |
| Frequency | 50-60 HZ |
| Melting Capacity | 2.2 kg |
| Rated Power | 300W |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V± 10% 50Hz |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.63.5mm |
| Τέμνουσα ακρίβεια | 0.01mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατο μέγεθος PCB | 650*500mm (προσαρμοσμένος) |