| Ονομασία | μηχανή δρομολόγησης PCB |
|---|---|
| Δάχος PCB | 30,0 mm |
| Χρώμα | λευκό |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμικός |
|---|---|
| Πάχος | 0.33.5mm |
| ΟΝΟΜΑ | Μηχανή singulation PCB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Ηλεκτρική σκούπα | - Ναι, ναι. |
| Έλεγχος κομματιών δρομολόγησης | - Ναι, ναι. |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Βάρος | 650 κιλά |
| Ονομασία | μηχανή δρομολόγησης PCB |
|---|---|
| Δάχος PCB | 30,0 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Ονομασία | μηχανή δρομολόγησης PCB |
|---|---|
| Μοντέλο | 30,0 mm |
| χρώμα | Λευκό |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Ονομασία | Διαχωριστής PCB λέιζερ |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| ΟΝΟΜΑ | Τέμνουσα μηχανή λέιζερ PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220v |
| Λέιζερ | 355nm |
| PCB | FR1, FR4, CEM |
|---|---|
| Πάχος | 0.53.5MM |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Βάρος μηχανών | 600kgs |
| Άξονας | KAVO |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.46mm |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| ΜΈΓΕΘΟΣ PCB | 350*350mm (ανώτατος) |
| Μέγεθος | 1000*1200*1533mm |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω του επιπέδου δεξιοτήτων του χειριστή |
| Σκοπός | γραμμικές και κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |