| Ονομασία | Σύστημα αποεπιφανοποίησης PCB |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής XY | 0~100mm/s |
| Ακρίβεια επαναπροσανατολισμού | ± 0.01mm |
| XYZ AB Τρόπος ενεργοποίησης | σερβοκινητήρες AC |
| Ύψος μεταφορικής ταινίας | 900 ± 50 mm |
| Βάρος μηχανών | 650Kgs |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.53.5MM |
| Ταχύτητα αξόνων | 60000rpm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220Vac |
| Πιστοποίηση | CE |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος PCB | 320*320mm (κανονικό) |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ ή Αστέρι της Αυγής |
| Περιγραφή | Δρομολογητής PCB Depaneling |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία | μηχανή δρομολόγησης PCB |
|---|---|
| Δάχος PCB | 30,0 mm |
| Χρώμα | λευκό |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Ονομασία | μηχανή δρομολόγησης PCB |
|---|---|
| Δάχος PCB | 30,0 mm |
| Χρώμα | λευκό |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Ονομασία | μηχανή δρομολόγησης PCB |
|---|---|
| Δάχος PCB | 30,0 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Ονομασία | μηχανή δρομολόγησης PCB |
|---|---|
| Δάχος PCB | 30,0 mm |
| Χρώμα | λευκό |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Ονομασία | μηχανή δρομολόγησης PCB |
|---|---|
| Δάχος PCB | 30,0 mm |
| Χρώμα | λευκό |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| ΟΝΟΜΑ | Διαχωριστής λέιζερ PCB/FPC |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220v |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |