| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 460 χιλιοστά |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | Εγχειριζόμενο πλάνο PCB |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία προϊόντος | Διαχωριστής PCB/FPC με λέιζερ |
|---|---|
| Ετικέτα | Τσάουνγκγουεϊ |
| Δάχος | ≤ 1,2 mm |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Προθεσμία πληρωμής | t/t, paypal, πιστωτική κάρτα |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής |
| Δρόμος αποστολής | Ημερομηνία έναρξης ισχύος |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Τεχνολογία | 110/220 v |
|---|---|
| Ταχύτητα δρομολόγησης | 200-480°C |
| Συχνότητα | 50-60 Hz |
| Ικανότητα τήξης | 2,2 κλ |
| Κατηγορία ισχύος | 300W |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 350*350mm (ανώτατος) |
| Άξονας | KAVO |
| Μέγεθος | 1000*1200*1533mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | 1-200mm/s |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 460mm (προσαρμόστε) |
| Σκοπός | γραμμικές και κυκλικές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0 ~ 400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 1.0~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Guarrantee | ένα έτος |
| Μέγιστο μήκος | 330 χιλιοστά |
| Δρόμος αποστολής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| Μέγεθος | 620 × 270 × 320 χιλιοστά |