| Διάστημα λεπίδας | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Η λεπίδα κινείται | Ώθηση χεριών |
| Ακριβότητα κοπής | ±0.5mm |
| Τύπος κοπής | V Σχοινιά |
| Ονομασία προϊόντος | PCB depanelizer |
|---|---|
| Μάρκα | ChuangWei |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μέγεθος PCB Max | 650*450mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί καμένος) |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.46mm |
| Άξονας | KAVO |
| Μέγεθος | 1000*1200*1533mm |
| Βάρος | 1900kgs |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 460mm (προσαρμόστε) |
| Σκοπός | γραμμικές και κυκλικές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Βάρος (kg) | 55 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση (έτος) | 1 |
| Μέγιστο pcb | 600*450mm |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | 1480mm*1360mm*1412 χιλ. |
| Βάρος | 1500kgs |
| Πηγή λέιζερ | Optowave |
| ΟΝΟΜΑ | Διαχωριστής PCB λέιζερ |
| Μήκος κύματος λέιζερ | 355nm |
|---|---|
| Ακρίβεια προσδιορισμού θέσης | ±2μm |
| Επαναληπτική ακρίβεια | ±1μm |
| Ταχύτητα ανίχνευσης λέιζερ | 2500mm/s (ανώτατος) |
| Δύναμη | 220v 380v |
| Σχήμα | SMTfly-1M |
|---|---|
| Βάρος (kg) | 55 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |