| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 330 χιλιοστά |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0 ~ 400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 1.0~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Ταχύτητα αποσύνδεσης | τέσσερις προαιρετικές ταχύτητες |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Dμήκρος της πλάκας | 460MM (προσαρμόζεται) |
| Σκοπός | γραμμικά και κυκλικά |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | ΕΠΙΘΕΣΙΟ |
| Χρώμα | λευκό |
| βάρος | 55 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Σχήμα | CWV-1A460 |
|---|---|
| Ελαχιστοποιήστε το πάχος | 0.63.5mm |
| Μέγεθος | 770mm*510mm*350mm |
| Ανώτατο μήκος PCB | 410mm |
| Ελαχιστοποιήστε την ταχύτητα | 100/200/300/500mm/s |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Περιοχή PCB (mm) | 460*320 |
| Συνεισφορά (τονός) | 8 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| Ικανότητα (Σάτ) | 1000 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |