| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 3-9 σετ (προσαρμοσμένα) |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Στέλνοντας τρόπος | Επιλογή |
| Ονομασία | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Εφαρμογή | Επιτροπή οδηγήσεων, φύλλο φίμπερ, υπόστρωμα αργιλίου, υπόστρωμα χαλκού, FR4, πίνακας ίνας υάλου. |
|---|---|
| Υλικό για το balde | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμική λεπίδα |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή διαχωριστών PCB για τον πίνακα μετάλλων με τη γραμμική λεπίδα |
| Πλεονέκτημα | Με τα λιγότερα strees |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος κοπής PCB | 460 χιλιοστά |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Στέλνοντας τρόπος | Επιλογή |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Ονομασία | Διαχωριστής PCB με πολλαπλές λεπίδες σε V για LED |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | Λεπίδες Circlure |
| Ονομασία | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Δρόμος αποστολής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Μέγεθος κοπής | Απεριόριστο |
| πάχος διαχωρισμού | 00,8-3,0 mm |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Υπόλοιπη ακρίβεια πάχους β-αυλακιού | ±2mil |
|---|---|
| Λειτουργώντας πλατφόρμα | Max: 1550mm*630mm |
| Πάχος | Χειρωνακτικός |
| Τοποθετώντας γόμφος | Dia: 2MM (7PCS) |
| Πάχος λεπίδων | 2mm |
| Βάρος μηχανής | 40 κιλά |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | η περίπτωση |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | εντός 3 ημερών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Διάστημα κοπής | 460 / 600 /1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| τύπος λεπίδων | μια λεπίδα circcle και μια γραμμική λεπίδα |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Δρόμος αποστολής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |