| Τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| Μορφή λεπίδων | λεπίδες circlure |
| Εξουσιοδότηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Τέμνουσα ικανότητα | Κανένα όριο |
| Λεπίδες | 3 σύνολα |
| Οδήγηση | Μηχανή |
| Δάχος PCB | 0.83.5mm |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Λειτουργία | Κοπή όλων των πινάκων FR4 & αλουμινίου |
| Οδήγηση | Penumatic |
| Adavantage | καμία πίεση |
| Πιστοποίηση | CE |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 3-9 σετ (προσαρμοσμένα) |
| Μήκος κοπής | Απεριόριστος |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Στέλνοντας τρόπος | επιλογή |
| Σχήμα | CWVC-3S |
|---|---|
| Ανώτατο μήκος PCB | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα εργασίας | 0 έως 400 mm/s |
| Βάρος μηχανής | 40 κιλά |
| Τετάρτη | 200VAC |
| Σχήμα | CWVC-3S |
|---|---|
| Ανώτατο μήκος PCB | Απεριόριστο |
| Δάχος PCB | 00,8 έως 3,5 mm |
| Ταχύτητα εργασίας | 0 έως 400 mm/s |
| Τετάρτη | 200VAC |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 450*350 mm |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Ονομασία | Δρομολογητής Depanelizer PCB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Λεπίδα | Γραμμικός |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Αριθμός λεπίδων | εννέα τεμάχια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |