| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Δυναμικό και τάση | 110/220V 60W |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Δυναμικό και τάση | 110/220V 60W |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μορφή λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
| Τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
| Εφαρμογή | ο τέμνων πίνακας στυπτηριών, PCB, οδήγησε την επιτροπή… |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 460 χιλιοστά |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 8 / 9 / 10 σετ κυκλικές λεπίδες |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Αριθμός λεπίδων | Τρία σετ (6 κομμάτια) |
| Σύστημα | με κινητήρα |
| Δύναμη | 110 / 220 V |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Αριθμός λεπίδων | Τρία σετ (6 κομμάτια) |
| Σύστημα | με κινητήρα |
| Δύναμη | 110 / 220 V |
| Σύστημα | Αυτοματοποιημένος τύπος |
|---|---|
| Δύναμη | 110 / 220 V |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Υλικό για τις λεπίδες | ατσάλι υψηλής ταχύτητας |
| Διάστημα κοπής | 600 χιλιοστά |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Μήκος χωρισμού | Απεριόριστο |
| Υλικό της λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |