| Ονομασία | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ονομασία | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
|---|---|
| Ελάχιστη διαταγή | 1 SET |
| Μέγεθος κοπής | Απεριόριστο |
| πάχος διαχωρισμού | 00,8-3,0 mm |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| τύπος λεπίδων | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Μέγεθος κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Δρόμος αποστολής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
|---|---|
| Ελάχιστη διαταγή | 1 σύνολο |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| πάχος διαχωρισμού | 00,8-3,0 mm |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Λειτουργία | Κοπή όλων των πινάκων FR4 & αλουμινίου |
| Οδήγηση | Penumatic |
| Adavantage | καμία πίεση |
| Πιστοποίηση | CE |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 8 σύνολα του /9 το /10 (που γίνονται σύμφωνα με την απαίτηση πελατών) |
| Τροποποιημένο | 1 SET |
| Μήκος κοπής | Απεριόριστος |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 460 χιλιοστά |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | Εγχειριζόμενο πλάνο PCB |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Περίπτωση Plywooden |
| Λεπτομέρεια παράδοσης | Μέσα σε 3 ημέρες |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | Μέσα σε 3 ημέρες |