| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| μήκος κοπής | 460 mm /720 mm |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αλεπούδες | μία κυκλική λεπίδα και μία γραμμική λεπίδα |
| Δρόμος αποστολής | Σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Όνομα | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Ανώτατο εφαρμόσιμο PCB | 300*570mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/110V |
| Χρήση | Μεγάλη παραγωγή Qty σωλήνων οδηγήσεων |
| Ονομασία του προϊόντος | PCB depanelizer |
|---|---|
| Μάρκα | ChuangWei |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μέγεθος PCB Max | 650*450mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί καμένος) |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Σχήμα | SMTfly-1SJ |
|---|---|
| Πλατφόρμα | Προσαρμοσμένο |
| Λειτουργία | Μακρές πλακέτες μαλακών PCB |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| μήκος κοπής | 460 χιλιοστά |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | Εγχειριζόμενο πλάνο PCB |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 χιλιοστά |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | Εγχειριζόμενο πλάνο PCB |
| Στέλνοντας τρόπος | Επιλογή |
| Τέμνον πλάτος | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| LCD | με χωρητικότητα μετρητή εξαρτημάτων |
| Μέγεθος κοπής | 460 χιλιοστά |
| Δρόμος αποστολής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Ονομασία προϊόντος | PCB depanelizer |
|---|---|
| Μάρκα | ChuangWei |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μέγεθος PCB Max | 650*450mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί καμένος) |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Όνομα | Μηχανή διαχωριστών β-περικοπών PCB |
|---|---|
| Τέμνον μήκος PCB (χιλ.) | Απεριόριστος |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.3~3.5 |
| Βάρος (κλ) | 185 |
| Μέγεθος (χιλ.) | 780*500*620 |
| Μήκος χωρισμού | Απεριόριστο |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | plywoodcase |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες μετά από επιβεβαιώστε την πληρωμή |
| BALDES | τρία σετ κυκλικής λεπίδας |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σετ / μήνα |