| Ονομασία | PCB οδηγήσεων depaneler |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Αριθμός λεπίδων | 16/18 τεμάχια (κατασκευάζονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Brand name | Chuangwei |
| Υλικό από μπαλάδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Υλικό | PCB, PCB χαλκού, PCB αλουμινίου |
|---|---|
| Κίνηση | Πνευματικά |
| Τύπος λεπίδων | Κυκλικές λεπίδες |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή depanelization PCB |
| Εφαρμογή | Πίνακας, τυπωμένος πίνακας κυκλωμάτων |
| Υλικό | PCB, FPC, πίνακας μετάλλων |
|---|---|
| Κίνηση | Πνευματικά |
| Όνομα προϊόντων | PCB χωριστό |
| Τύπος λεπίδων | Κυκλικές λεπίδες, skh-9 |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Προσαρμοσμένος |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
|---|---|
| Ελάχιστη διαταγή | 1 σύνολο |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| πάχος διαχωρισμού | 00,8-3,0 mm |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Εμπορικός όρος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
|---|---|
| Ελάχιστη διαταγή | 1 σύνολο |
| Τέμνον μήκος | απεριόριστος |
| Πάχος χωρισμού | 0.83.0mm |
| Υλικό | χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Υλικό | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Τύπος λεπίδων | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Στέλνοντας τρόπος | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή δρομολογητών PCB |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Άξονας | 60000RPM |
| Τύπος επιχειρηματικής δραστηριότητας | Κατασκευαστής |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Λειτουργία | Κοπή όλων των πινάκων FR4 & αλουμινίου |
| Οδήγηση | Penumatic |
| Adavantage | καμία πίεση |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 mm /720 mm |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | Ο χειροκίνητος αποσφραγιστής PCB |
| Δρόμος αποστολής | Σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |