| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| μήκος κοπής | 330 χιλιοστά |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Δρόμος αποστολής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | Λεπίδες Circlure |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 450*350 mm |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Ονομασία | Δρομολογητής Depanelizer PCB |
| Βάρος | 650 κιλά |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος PCB | 450*350 χλστ |
| Εξουσία | 220V, 4,2KW |
| Μάρκα ατράκτου | ΚΑΒΟ |
| ηλεκτρική σκούπα | Επάνω ή κάτω (προαιρετικό) |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 8 / 9 / 10 σετ κυκλικές λεπίδες |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πηγή λέιζερ | 12/15/18 W |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα λέιζερ | ΗΠΑ Optowave |
| Βάρος μηχανών | 1500kgs |
| Μέγεθος | 1480mm*1360mm *1412 χιλ. |
| Δύναμη | 220v 380v |
| Μήκος κοπής | Απεριόριστος |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 16/18 τεμάχια (κατασκευάζονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Υλικό από μπαλάδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός μοντέλου | CWVC-5 |
| Τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
|---|---|
| Μορφή λεπίδων | δύο γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό για τα baldes | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Πνευματικός τύπος |
| Εφαρμογή | χρήση για οδηγημένο τον κοπή ελαφρύ φραγμό |
| Ονομασία | Τέμνουσα μηχανή PCB |
|---|---|
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Φρέμα | ανθεκτικό πλαίσιο από συμπαγές σίδηρο |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |