| Ψήφισμα | ±0.01mm |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm (μπόρεσε να είναι προσαρμόζει |
| Ταχύτητα μηχανών αξόνων | 50000r/M |
| κινούμενη ταχύτητα | Ανώτατο 500mm/s |
| Κόπτης άλεσης | ∅0.8-∅3.0 Λ |
| Ψήφισμα | ±0.01mm |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm (μπόρεσε να είναι προσαρμόζει |
| Ταχύτητα μηχανών αξόνων | 50000r/M |
| κινούμενη ταχύτητα | Ανώτατο 500mm/s |
| Κόπτης άλεσης | ∅0.8-∅3.0 Λ |
| Ψήφισμα | ±0.01mm |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm (μπόρεσε να είναι προσαρμόζει |
| Ταχύτητα μηχανών αξόνων | 50000r/M |
| κινούμενη ταχύτητα | Ανώτατο 500mm/s |
| Κόπτης άλεσης | ∅0.8-∅3.0 Λ |
| χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Τέμνουσα ικανότητα | Χωρίς όρια |
| Αλεπούδες | 3 σύνολα |
| Οδήγηση | Μηχανή |
| Μοντέλο | 0.83.5mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | Απεριόριστο |
| Αριθμός λεπίδων | Τρία σετ (6 κομμάτια) |
| Σύστημα | με κινητήρα |
| Δύναμη | 110 / 220 V |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας εισαγωγών από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Πάχος κουράς | 0.33.5mm |
| Ταχύτητα κουράς | λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Μήκος κουράς | Κανένα όριο |
| Τύπος | πνευματικός |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | Απεριόριστο |
| Αριθμός λεπίδων | Τρία σετ (6 κομμάτια) |
| Σύστημα | με κινητήρα |
| Δύναμη | 110 / 220 V |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Αριθμός λεπίδων | Τρία σετ (6 κομμάτια) |
| Σύστημα | με κινητήρα |
| Δύναμη | 110 / 220 V |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνον μήκος | unlimit |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Πιστωτική κάρτα δυτικής ένωσης T/T L/C paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |