| Ανώτατο τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 110/220v |
| Εφαρμογή | Διαφορετικός πίνακας πάχους FR4/Aluminum Depanelizing |
| Χρόνος παράδοσης | 1-3 ΗΜΕΡΑ |
| Avantage | Η εύκολη λειτουργία, προστατεύει το συστατικό καλά |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 16/18 τεμάχια (κατασκευάζονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Υλικό από μπαλάδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός μοντέλου | CWVC-5 |
| Υλικό | Μάρμαρο |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει | Χρώμα ESD |
| Τάση | 110v/220v |
| Βάρος μηχανών | 1500kgs |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
|---|---|
| Ελάχιστη διαταγή | 1 σύνολο |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| πάχος διαχωρισμού | 00,8-3,0 mm |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| τύπος λεπίδων | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Στέλνοντας τρόπος | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| Μέγιστο μήκος διαχωρισμού PCB | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομασία | PCB Depanel |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | Μετρητά, T / T, paypal, πιστωτική κάρτα |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής |
| Ονομασία | PCB Depanel |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | Μετρητά, T / T, paypal, πιστωτική κάρτα |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Μέγιστο μήκος διαχωρισμού PCB | 330 χιλιοστά |
| Ονομασία | PCB depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μέγεθος PCB Max | 650*450mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί καμένος) |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ονομασία | PCB depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μέγεθος PCB Max | 650*450mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί καμένος) |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |