| Ονομασία προϊόντος | Διαχωριστής PCB/FPC με λέιζερ |
|---|---|
| Ετικέτα | Τσάουνγκγουεϊ |
| Δάχος | ≤ 1,2 mm |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Προϊόν | Διαχωριστής PCB β-περικοπών |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Chuangwei |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Τέμνον μήκος Max | 430mm |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Ο μακρύτερος ελαχιστοποιεί | Απεριόριστος |
|---|---|
| Τύπος | πνευματικός |
| Μέγεθος | 780mmx500mmx620mm |
| Βάρος | 185kg |
| Χρήση | πίνακας στυπτηριών περικοπών |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 100 mm - απεριόριστο |
| Αριθμός λεπίδων | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | με κινητήρα |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Βάρος | 650 κιλά |
|---|---|
| ανώτατο μέγεθος PCB | 450*350 mm |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Μάρκα ατράκτου | ΚΑΒΟ |
| Ηλεκτρική σκούπα | Επάνω ή κάτω (προαιρετικό) |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 3-9 σύνολα (που προσαρμόζονται) |
| Τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Στέλνοντας τρόπος | Επιλογή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 7 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |
| Λεπίδα | Γραμμικός |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Τύπος | πνευματικός |