| Προθεσμία πληρωμής | Τ/Τ, paypal, πιστωτική κάρτα, μετρητά |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Στέλνοντας τρόπος | Επιλογή |
| Ονομασία | μηχανή PCB depanel |
| Μήκος χωρισμού | Απεριόριστο |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | plywoodcase |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες μετά από επιβεβαιώστε την πληρωμή |
| BALDES | τρία σετ κυκλικής λεπίδας |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σετ / μήνα |
| Βάρος | 36 κιλά |
|---|---|
| ταχύτητα κοπής ((mm/s) | ρυθμίστε |
| Πάχος πινάκων (χιλ.) | 0,5-3,0 |
| Μέρη Υψόμετρος ((mm) | 0-10 |
| Τετάρτη | 110/220 |
| Φρέμα | ανθεκτικό πλαίσιο από συμπαγές σίδηρο |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής | 400mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 0.63.5mm |
| Υλικό λεπίδας | Ατσάλι υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Διάστημα λεπίδας | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Η λεπίδα κινείται | Ώθηση χεριών |
| Ακριβότητα κοπής | ±0.5mm |
| Τύπος κοπής | V Σχοινιά |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Ονομασία | Διαχωριστής PCB πολλαπλών διαχωριστών |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Υλικό για τις λεπίδες | Ατσάλι υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 |
| μορφή λεπίδων | κυκλικές λεπίδες |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | κυκλικές λεπίδες |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Μήκος κύματος λέιζερ | 355nm |
|---|---|
| Ακρίβεια προσδιορισμού θέσης | ±2μm |
| Επαναληπτική ακρίβεια | ±1μm |
| Ταχύτητα ανίχνευσης λέιζερ | 2500mm/s (ανώτατος) |
| Δύναμη | 220v 380v |