| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες δωρεάν |
|---|---|
| Λεπίδα | δύο γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| χωρισμός του πάχους | 0.33.5mm |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Λεπίδα | δύο γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Λεπίδα | Γραμμικός |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Τύπος | πνευματικός |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | o.3-3.5 |
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Υλικό λεπίδων | γραμμικές λεπίδες από την Ιαπωνία |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Ζωή των λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| certification | CE ISO |
| Σκοπός | 9 ζευγάρια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| χωρισμός του πάχους | 0.33.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | unlimit |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα δύο |
| Σκοπός | 9 ζευγάρια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Σκοπός | 9 ζευγάρια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
|---|---|
| Τέμνον μήκος | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος έτος |
| συστατικό ύψος | μέχρι 50mm |
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα δύο |