| Τύπος λεπίδων | Γραμμικός |
|---|---|
| Πάχος | 0.33.5mm |
| ΟΝΟΜΑ | Μηχανή singulation PCB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Διάσταση | 420*280*400 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάρκεια | Πίνακες PCB μήκους έως 350 mm. |
| Μίν πλάτος PCB | 8 χιλιοστά |
| Ελάχιστο πλάτος κοπής | 700 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220 / 110 VAC |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 450*350 mm |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Ονομασία | Δρομολογητής Depanelizer PCB |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | Λεπίδες Circlure |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | Λεπίδες Circlure |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | Λεπίδες Circlure |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Ονομασία του προϊόντος | Διαχωριστής PCB λέιζερ |
|---|---|
| Ετικέτα | Τσάουνγκγουεϊ |
| Δάχος | ≤ 1,2 mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Πλεονέκτημα | διαφορετικός πίνακας πάχους PCB/Aluminum |
|---|---|
| Ανώτατο μήκος PCB | Απεριόριστος |
| παράδοση | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Εφαρμογή | FR4, αργίλιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| ΟΝΟΜΑ | Διαχωριστής λέιζερ PCB/FPC |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220v |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |