| Ο μακρύτερος ελαχιστοποιεί | Απεριόριστος |
|---|---|
| Τύπος | πνευματικός |
| Μέγεθος | 780mmx500mmx620mm |
| Βάρος | 185kg |
| Χρήση | πίνακας στυπτηριών περικοπών |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | Λεπίδες Circlure |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | Λεπίδες Circlure |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | Λεπίδες Circlure |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Ονομασία | Διαχωριστής PCB λέιζερ |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πρότυπο | CW-f01-s |
|---|---|
| Λειτουργώντας σταθμός | 2 |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Πάχος PCB | 0.53.5MM |
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm (πρότυπα) |
| Διοικητική πιστοποίηση | ISO9001. CE |
|---|---|
| Ο μακρύτερος ελαχιστοποιεί | Απεριόριστος |
| Τύπος | πνευματικός |
| Μέγεθος | 780mmx500mmx620mm |
| Βάρος | 185kg |
| Βάθος διάτρυσης | 0,02 ~ 3mm |
|---|---|
| Ταχύτητα αξόνων | 24000RPM |
| Δύναμη αξόνων | 800W |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όγκος | 750x750x750mm |