| Χρόνος πινάκων PCB | 6Sec |
|---|---|
| αλλαγή περιοδικών με τον καιρό | 30Sec |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 100-230V δύναμη εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Πίεση αέρα | 4-6 φραγμός |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένος) |
| Χρόνος πινάκων PCB | 6Sec |
|---|---|
| αλλαγή περιοδικών με τον καιρό | 30Sec |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 100-230V δύναμη εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Πίεση αέρα | 4-6 φραγμός |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένος) |
| Όνομα | Πολλών χρήσεων απομονωτής PCB |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 4 – 6 kgf/τ.εκ. |
| Σταθερή ράγα | Μέτωπο |
| Ρυθμιστική ικανότητα | Μέγιστα 24 PCB στην πίσσα 1 |
| Ύψος μεταφοράς | 900 ±20mm |
| Όνομα | Πολλών χρήσεων απομονωτής PCB |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 4 – 6 kgf/τ.εκ. |
| Σταθερή ράγα | Μέτωπο |
| Ρυθμιστική ικανότητα | Μέγιστα 24 PCB στην πίσσα 1 |
| Ύψος μεταφοράς | 900 ±20mm |
| Ονομασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Περιοχή PCB (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Βάρος (kg) | 680 |
| Ονομασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Περιοχή PCB (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Βάρος (kg) | 680 |
| Βάρος | 650 κιλά |
|---|---|
| ανώτατο μέγεθος PCB | 450*350 mm |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Μάρκα ατράκτου | ΚΑΒΟ |
| Ηλεκτρική σκούπα | Επάνω ή κάτω (προαιρετικό) |
| Όνομα | Μηχανή στάσεων σύνδεσης επιθεώρησης PCB |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 100-230V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Ηλεκτρικό φορτίο | Ανώτατο 100VA |
| Ύψος μετάδοσης | 900±20mm |
| Κατεύθυνση παράδοσης | Αριστερό → σωστό ή σωστό → που αφήνεται |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | Ειδικότερα: |
| Τέμνουσα ικανότητα | 330 χιλιοστά |
| Ταχύτητα κοπής | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Ζωή των λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Πιστοποιητικό | CE |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V ή 110V |
| Μήκος PCB | 330 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | FR4, Αλουμίνιο |
| Τύπος λεπίδων | κυκλικές λεπίδες |