| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
|---|---|
| Πίεση αέρα | 3-30T (προσαρμοσμένο) |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Δύναμη | 110/220v |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Στέλνοντας τρόπος | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Πλάτος PCB | 300mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Οδηγημένος τρόπος | Να περπατήσει/σερβο μηχανή (προαιρετικά) |
| Άγγελος β-περικοπών | >40° |
| Τέμνουσα ταχύτητα | 300-500/s |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Χωρισμός του πάχους | 10,0-3,5 mm |
|---|---|
| Χωρισμός του μήκους | unlimit |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | κυκλική λεπίδα |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |