| Ψήφισμα | ±0.01mm |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm (μπόρεσε να είναι προσαρμόζει |
| Ταχύτητα μηχανών αξόνων | 50000r/M |
| κινούμενη ταχύτητα | Ανώτατο 500mm/s |
| Κόπτης άλεσης | ∅0.8-∅3.0 Λ |
| Ψήφισμα | ±0.01mm |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm (μπόρεσε να είναι προσαρμόζει |
| Ταχύτητα μηχανών αξόνων | 50000r/M |
| κινούμενη ταχύτητα | Ανώτατο 500mm/s |
| Κόπτης άλεσης | ∅0.8-∅3.0 Λ |
| Ψήφισμα | ±0.01mm |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm (μπόρεσε να είναι προσαρμόζει |
| Ταχύτητα μηχανών αξόνων | 50000r/M |
| κινούμενη ταχύτητα | Ανώτατο 500mm/s |
| Κόπτης άλεσης | ∅0.8-∅3.0 Λ |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 330 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική παροχή | 110/220 V |
| Μέγεθος μηχανών | 420x280x400 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 330 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική παροχή | 110/220 V |
| Μέγεθος μηχανών | 420x280x400 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Δύναμη | 220V |
| Εφαρμογή | FR4, Αλουμίνιο |
| Τύπος PCB | V Σχοινιά |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Δάχος | 00,6-3,5 mm |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Ονομασία | Δρομολογητής πλακέτας κυκλωμάτων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |