| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Παράδοση (ημέρα) | 1 |
| Ικανότητα (Σάτ) | 1000 |
| Περιοχή PCB (mm) | 330*220 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Ονομασία προϊόντος | Διαχωριστής PCB/FPC με λέιζερ |
|---|---|
| Ετικέτα | Τσάουνγκγουεϊ |
| Δάχος | ≤ 1,2 mm |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| κύκλος ζωής | 200000 φορές |
|---|---|
| χρώμα | Μπλε μαύρο γκρι |
| Όρος | Νέος |
| Τυποποιημένο OperationTemperature | 260 |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας (Γ) | 350 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| βάρος | 680kgs |
| Ονομασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Περιοχή PCB (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Βάρος (kg) | 680 |
| Εξουσιοδότηση προϊόντων | 1 έτος |
|---|---|
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Χρήση | διάτρηση PCBA, σανίδα στυπτηρίας |
| Συμβάλτε | 8 τόνος |
| Σύστημα | Έλεγχος LCD |
| Ταχύτητα κοπής | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Πρέσα διάτρησης |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Μέγεθος PCB | 220x320 χιλιοστά |
| Βάρος του προϊόντος | 150 κιλά |
| Ονομασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Περιοχή PCB (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Βάρος (kg) | 680 |
| Μέγεθος | 1200 χιλιοστά x 800 χιλιοστά x 1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένο |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Αποδόσεις | 3T/8T/10T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V |