| χρώμα | λευκό |
|---|---|
| Κεφάλι λέιζερ | Λάιζερ υπεριώδους ακτινοβολίας στερεής κατάσταση |
| Ποσοστό δύναμης | 10/15W |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Εργασιακή περιοχή | 300*300 mm |
| χρώμα | λευκό |
|---|---|
| Κεφάλι λέιζερ | Λάιζερ υπεριώδους ακτινοβολίας στερεής κατάσταση |
| Ποσοστό δύναμης | 10/15W |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Εργασιακή περιοχή | 300*300 mm |
| Punching χρόνος παράδοσης μηχανών | εντός 7 ημερών |
|---|---|
| Συμβάλτε | 8 τόνος |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Εξουσιοδότηση προϊόντων | 1 έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Punching χρόνος παράδοσης μηχανών | εντός 7 ημερών |
|---|---|
| Συμβάλτε | 8 τόνος |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Εξουσιοδότηση προϊόντων | 1 έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Σύστημα | Αυτοματοποιημένη μηχανή τρύπησης |
|---|---|
| Δρόμος αποστολής | επιλογή (σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Χτυπήματα | Πυροβόλησης PCB / FPC με πετσέτα τρύπησης |
| Υλικό | PCB, PCB από αλουμίνιο |
|---|---|
| Οδήγηση | Πνευματικά |
| Ονομασία προϊόντος | PCB Depanelization |
| Σχήμα | Κούρεμα σε V, LED σωλήνα |
| Τρόπος ελέγχου | Μεταλλουργία PCB, Ηλεκτρική |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ηλεκτρική σκούπα | Πάνω ή κάτω (προαιρετικό) |
| Bit δρομολόγησης | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 χλστ |
| Μέγεθος PCB | 450*350 mm |
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Μέγιστο μήκος διαχωρισμού PCB | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομασία | PCB Depanel |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | Μετρητά, T / T, paypal, πιστωτική κάρτα |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής |
| Ονομασία | PCB Depanel |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | Μετρητά, T / T, paypal, πιστωτική κάρτα |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Μέγιστο μήκος διαχωρισμού PCB | 330 χιλιοστά |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
|---|---|
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Κατάθλιψη | 0.45-0.70pa |
| Εγγύηση | δωρεάν 12 μήνες |
| Βάρος | 530kg |