| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση του πλεξίματος θα είναι η πρώτη σκέψη. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σετ/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πρόγραμμα | Κιβώτιο διδασκαλίας |
| Μέγεθος PCB Max | 400*400mm ((Μπορεί να γίνει εξατομικευμένο) |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Ονομασία | Δικτυακό τραπέζι PCB Router |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220/110V |
|---|---|
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μαξ. μήκος κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Σύστημα | Με κινητήρα διαχωρισμός PCB |
| Στέλνοντας τρόπος | FOB / EXW (κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Διαχωριστής PCB με πολλαπλές λεπίδες σε V για LED |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 3-11 Σετ (προσαρμοσμένα) |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |