| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δύναμη (W) | 10/12/15/18W |
|---|---|
| Ακρίβεια προσδιορισμού θέσης | ± 25 μm (1 Mil) |
| Ναυτιλία | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW/DHL |
| Διάσταση | 1000mm*940mm *1520 χιλ. |
| Ψύξη | Αερόψυκτος (εσωτερική water-air ψύξη) |
| Τύπος | Μηχανοκίνητος |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | 100/200/300/500 mm/s |
| Χωρισμός του πάχους | 00,6-3,5 mm |
| Δύναμη | 110/220V |
| Υλικό λεπίδας | Χρησιμοποιήστε εισαγόμενο από την Ιαπωνία χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Βάρος | 600KGS |
| Μοντέλο | 00,3-3,5 mm |
| Στρίψιμο | Αστέρι πρωινού |
| Ακριβότητα κοπής | 0.1 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220/110V |
|---|---|
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένο |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Το κύκλος ζωών | 70,5 δευτερόλεπτα/κύκλο |
| Αποδόσεις | 8T |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 0-400 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |