| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 460 χιλιοστά |
| Ταχύτητα κοπής | 100/200/300/500 mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220 β |
| ΟΝΟΜΑ | PCB Depaneler λέιζερ |
|---|---|
| Βάρος | 1500kgs |
| Ναυτιλία | FOB / EXW |
| Λέιζερ | ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ εμπορικό σήμα Optowave |
| Δύναμη | 220v 380v |
| Μήκος κύματος λέιζερ | 355nm |
|---|---|
| Ακρίβεια προσδιορισμού θέσης | ±2μm |
| Επαναληπτική ακρίβεια | ±1μm |
| Ταχύτητα ανίχνευσης λέιζερ | 2500mm/s (ανώτατος) |
| Δύναμη | 220v 380v |
| Ονομασία | Χειροκίνητος διαχωριστής PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Ονομασία | Διαχωριστής PCB πολλαπλών διαχωριστών |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Υλικό για τις λεπίδες | Ατσάλι υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 |
| μορφή λεπίδων | κυκλικές λεπίδες |
| Χτυπήματα | Πυροβολιστική βάρκα με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό πετσέτας τρύπησης | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Μαξ. μήκος κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Σύστημα | Με κινητήρα διαχωρισμός PCB |
| Δρόμος αποστολής | FOB / EXW (κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |