| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 3-9 σετ (προσαρμοσμένα) |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Στέλνοντας τρόπος | Επιλογή |
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ταχύτητα κοπής | 100/200/300/500 mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| αισθητήρας | Υποαισθητήρας υπέρυθρου |
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ταχύτητα κοπής | 100/200/300/500 mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| αισθητήρας | Υποαισθητήρας υπέρυθρου |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Ακρίβεια της κοπής | 00,01 mm |
| Στρίψιμο | 50000 στροφές/λεπτο |
| Χτυπήματα | Πυροβολιστική βάρκα με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό πετσέτας τρύπησης | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Βάρος | 650 κιλά |
|---|---|
| ανώτατο μέγεθος PCB | 450*350 mm |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Μάρκα ατράκτου | ΚΑΒΟ |
| Ηλεκτρική σκούπα | Επάνω ή κάτω (προαιρετικό) |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Υλικό των μοντέλων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Δρόμος διαχωρισμού | Punching |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| πλάτος PCB | 300mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Οδηγημένος τρόπος | Να περπατήσει/σερβο μηχανή (προαιρετικά) |
| Άγγελος β-περικοπών | >40° |
| Ταχύτητα κοπής | 300-500/s |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| πλάτος PCB | 300mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Διοδηγούμενη λειτουργία | Να περπατήσει/σερβο μηχανή (προαιρετικά) |
| Άγγελος β-περικοπών | >40° |
| Ταχύτητα κοπής | 300-500/s |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| πλάτος PCB | 300 mm (μπορεί να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Διοδηγούμενη λειτουργία | Να περπατήσει/σερβο μηχανή (προαιρετικά) |
| Άγγελος β-περικοπών | >40° |
| Ταχύτητα κοπής | 300-500/s |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |