| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Λάιζερ | 10-17W |
| Τετάρτη | 110V/220V |
| Μέγεθος μηχανής | 1480mm*1360mm*1412 χιλ. |
| Βάρος μηχανής | 1500 κιλά |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Λάιζερ | 10-17W |
| Τετάρτη | 110V/220V |
| Μέγεθος μηχανής | 1480mm*1360mm*1412 χιλ. |
| Βάρος μηχανής | 1500 κιλά |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Υλικό | Μάρμαρο |
|---|---|
| PCB | FR4, FPC |
| Τετάρτη | 110V/220V |
| Διάσταση | 1480mm*1360mm *1412 χιλ. |
| Βάρος | 1500 κιλά |
| Ονομασία | Μηχανή δρομολογητών PCB |
|---|---|
| Δάχος PCB | 30,0 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής PCB δρομολογητών Depaneling ακρίβειας |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| βάρος | 600KGS |
| Δάχος PCB | 00,3-3,5 mm |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | κυκλικές λεπίδες |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB με κινητή λεπίδα |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | Μέγιστο 460 mm |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν ένα έτος |
| Ασφάλεια | Προστασία αισθητήρα |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ανώτατο μήκος PCB | 330 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 10,0-3,5 mm |
| Ετικέτα | CW |