| Ανώτατο μέγεθος PCB | 600*460mm |
|---|---|
| Ανώτατο συστατικό ύψος | 11mm |
| Πηγή λέιζερ | UV, CO2 |
| Τέμνουσα ακρίβεια | ±20 μm |
| ΟΝΟΜΑ | Λέιζερ Depaneling PCB |
| Δύναμη ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 460*460mm (πρότυπο) |
| Ναυτιλία | FOB / EXW / DHL |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα λέιζερ | Optowave |
| Δύναμη ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 460*460mm (πρότυπο) |
| Ναυτιλία | FOB / EXW / DHL |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα λέιζερ | Optowave |
| Δύναμη ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 460*460mm (πρότυπο) |
| Ναυτιλία | FOB / EXW / DHL |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα λέιζερ | Optowave |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ηλεκτρική σκούπα | Πάνω ή κάτω (προαιρετικό) |
| Bit δρομολόγησης | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 χλστ |
| Μέγεθος PCB | 450*350 mm |
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Λάιζερ | 10-17W |
| Τετάρτη | 110V/220V |
| Μέγεθος μηχανής | 1480mm*1360mm*1412 χιλ. |
| Βάρος μηχανής | 1500 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Χρονοδιάγραμμα | 1 ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφορμών | 500*270mm |
| Υλικό | Μάρμαρο |
|---|---|
| Λειτουργία | Depaneling FR4/FPC |
| Τετάρτη | 110V/220V |
| Βάρος μηχανής | 1500 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Λάιζερ | 10-17W |
| Τετάρτη | 110V/220V |
| Μέγεθος μηχανής | 1480mm*1360mm*1412 χιλ. |
| Βάρος μηχανής | 1500 κιλά |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |