| Σύστημα | Αυτοματοποιημένη μηχανή τρύπησης |
|---|---|
| Δρόμος αποστολής | επιλογή (σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Χτυπήματα | Πυροβόλησης PCB / FPC με πετσέτα τρύπησης |
| Μήκος χωρισμού | Απεριόριστο |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Κεφάλαιο από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες μετά από επιβεβαιώστε την πληρωμή |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Plateform | 1.2 / 2.4m (επιλογή) |
| Λειτουργία | Μηχανοποιημένος |
|---|---|
| Παράδοση | 1-3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος | Θα μπορούσε να προσαρμοστεί |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Ονομασία | Μετακινούμενο δρομολογητή λεπίδα PCB διαχωριστικό μηχανή PCB διαχωριστικό PCB Depanelize |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Πρόγραμμα | Κιβώτιο διδασκαλίας |
| Ανώτατο μέγεθος PCB | 650*450mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί καμένος) |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | ένα έτος δωρεάν |
| Χωριστό μήκος | 200 χιλιοστά |
| Χωριστό πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 3-9 σετ (προσαρμοσμένα) |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Ονομασία | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Διάστημα κοπής | 460mm |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| τύπος λεπίδων | μία κυκλική λεπίδα και μία γραμμική λεπίδα |
| Σύστημα | Αυτόματος τύπος |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Λειτουργία | Μηχανοποιημένος |
|---|---|
| Παράδοση | 1-3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος | Θα μπορούσε να προσαρμοστεί |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Σχήμα | CWV-1A600 |
| Υλικό | Μάρμαρο |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει | Χρώμα ESD |
| Τάση | 110v/220v |
| Βάρος μηχανών | 1500kgs |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |