| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 2 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 2 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |
| Μέγιστο μήκος αποκλεισμού PCB | Απεριόριστο |
|---|---|
| Δύναμη διαμόρφωσης | 10,0-3,5 mm |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | Δύο κυκλικές δεξαμενές |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 7 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 800 SETS/YEAR |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Φρέμα | ανθεκτικό πλαίσιο από συμπαγές σίδηρο |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Εφαρμογή | Πίνακες από αλουμίνιο |
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| depaneling πάχος | 0.33.5mm |
|---|---|
| depaneling μήκος | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Λεπίδα | γραμμικές λεπίδες από την Ιαπωνία |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | εννέα τεμάχια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| balde υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | επίπεδο ικανότητας χειριστών |