| Σκοπός | Πολλαπλά σύνολα |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 10,0-3,5 mm |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Μορφή PCB | Ενωμένη σύνδεση |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Χαμηλή τιμή |
| διαχωριστής PCB | διαχωριστής PCB |
| Χρόνοι κτυπήματος δράσης | 12 φορές/λ. |
| Πίεση αέρα εργασίας ξηρά | 0.50-0.70 MPA |
| Όνομα | Μηχανή Depaneling λέιζερ PCB Depanelizer/λέιζερ |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Δύναμη | AC220V |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Σύστημα λειτουργίας | Παράθυρο 7 |
| Μέγεθος PCB | 450*350 (κάθε μέγεθος προσαρμόζεται) |
|---|---|
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Δύναμη | 220/110V |
| Ηλεκτρική σκούπα | 3.5KW |
| Λειτουργώντας πίνακας | 2 |
| Ονομασία του προϊόντος | Διαχωριστής PCB λέιζερ |
|---|---|
| Ετικέτα | Τσάουνγκγουεϊ |
| Δάχος | ≤ 1,2 mm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα | Μηχανή στάσεων σύνδεσης επιθεώρησης PCB |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 100-230V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Ηλεκτρικό φορτίο | Ανώτατο 100VA |
| Ύψος μετάδοσης | 900±20mm |
| Κατεύθυνση παράδοσης | Αριστερό → σωστό ή σωστό → που αφήνεται |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 2 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |