| Παραγωγή κυλίνδρων (kgf) | 181-272 |
|---|---|
| Κτύπημα κυλίνδρων (χιλ.) | 10 |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Λεπίδα | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Λειτουργούσα πίεση (φραγμός) | 4~6 |
| Δύναμη | : 220V 50/60HZ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Βάρος | 115kgs |
| Περιστροφή/λεπτό | 4500rpm/min |
| Λ. ύψους μολύβδου | 1.2mm |
| depaneling πάχος | 0.33.5mm |
|---|---|
| depaneling μήκος | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Λεπίδα | γραμμικές λεπίδες από την Ιαπωνία |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Διάστημα μεταφοράς (mm) | 1540 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Σκοπός | γραμμικές και στρογγυλές λεπίδες |
| Αριθμός λεπίδων | εννέα τεμάχια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 1035*345*620mm |
| Μειώστε το πάχος | 0.13.5mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 304 κιλά |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 990 × 425 × 350 mm |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 220kg |