| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | 0-400mm/s |
| Χωρισμός του πάχους | 10,0-3,5 mm |
| Τύπος λεπίδων | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Πλατφόρμα | Προσαρμόστε |
| Ονομασία του προϊόντος | δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000R/M |
| Προσάρτημα | Προσαρμοσμένο |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 200 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Χρονική ανοχή | 1 ημέρα μετά από την πληρωμή |
|---|---|
| Τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
| Συσκευασία | Περίπτωση Plywooden |
| καθιερώστε το έτος | 1999 |
| Προέλευση | Κίνα |
| Γερό PCB Depanelizer πλαισίων για τους άκαμπτους πίνακες μετάλλων PCB Fpc | 900*760*750 |
|---|---|
| Ο μακρύτερος ελαχιστοποιεί | αόριστο |
| Ελαχιστοποιήστε το πάχος | 0.33.5mm |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Βάρος μηχανών | 475KG |
| Όνομα | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Ανώτατο εφαρμόσιμο PCB | 300*570mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/110V |
| Χρήση | Μεγάλη παραγωγή Qty σωλήνων οδηγήσεων |