| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| depaneling πάχος | 0.33.5mm |
| depaneling μήκος | 330mm |
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα |
| Τύπος | πνευματικός |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 330 χιλιοστά |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
|---|---|
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος έτος |
| Λεπίδα | Γραμμικός |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V± 10% 50Hz |
|---|---|
| Άξονας | KAVO |
| Δύναμη (W) | 4.2kw |
| Ταχύτητα δρομολόγησης | 2s ανά σημείο |
| Μέγεθος PCB | 450*450mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί καμένος) |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | ένα έτος δωρεάν |
| Χωριστό μήκος | 200 χιλιοστά |
| Χωριστό πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Στέλνοντας τρόπος | FOB / EXW (Φτιάχνεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Θαλάσσιας χρήσης θήκη από πλακέ, ασφαλής, δεν χρειάζεται να απολυμαίνεται |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | εντός 7 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 800 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Η πόλη Dongguan, επαρχία Guangdong, Κίνα |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού με V-Groove |
|---|---|
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| πλαισίου | Στερεό σιδηρούνιος σκελετός |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Name | PCB,FPC Automatic Hot Bar Soldering Machine |
|---|---|
| Color | White |
| Size | 200 X 380 X 1400mm |
| Working Area | 110mm X 150mm |
| Tolerance Of Pressing | 0.05MPA |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ηλεκτρική σκούπα | Πάνω ή κάτω (προαιρετικό) |
| Bit δρομολόγησης | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 χλστ |
| Μέγεθος PCB | 450*350 mm |
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |