| Συσκευασία λεπτομέρειες | Θαλάσσιας χρήσης θήκη από πλακέ, ασφαλής, δεν χρειάζεται να απολυμαίνεται |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | εντός 7 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 800 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Η πόλη Dongguan, επαρχία Guangdong, Κίνα |
| Ονομασία | Διαχωριστής PCB για LED Alum Board |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Δυνατότητα κοπής | 0,3-3,5 χλστ |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| μορφή λεπίδων | Δύο γραμμικές λεπίδες |
|---|---|
| Τέμνον πλάτος | 0.63.2mm |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πλατφόρμα | Μπορεί να προσαρμόσει |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Dimensions(W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Weight | 550kgs |
| Height offset | 60~110mm |
| Positioning repeatability | 0.001mm |
| Axis working area(max) | 680mm*360mm*50mm |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Σκοπός | Πολλαπλά σύνολα |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 10,0-3,5 mm |
| Σκοπός | Πολλαπλά σύνολα |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 10,0-3,5 mm |
| Σκοπός | Πολλαπλά σύνολα |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 10,0-3,5 mm |
| Ονομασία | PCB depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Ταχύτητα κοπής PCB | 300 mm/s ή 500 mm/s |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Σκοπός | Πολλαπλά σύνολα |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 10,0-3,5 mm |