| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 2 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |
| Αλεπούδες | 9 (περισσότερα ή λιγότερα) |
|---|---|
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Σκοπός | 9 ζευγάρια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Ο μακρύτερος ελαχιστοποιεί | 450mm |
|---|---|
| Ελαχιστοποιήστε το πάχος | 1.03.5mm |
| Βάρος μηχανών | 200kg |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Χρήση | διαχωρισμός PCB, LED ταινία, Copper PCB, Αλουμινίου PCB |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή διαχωριστών PCB |
| Οδήγηση | Πνευματικά |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμική λεπίδα |
| Χρήση | διαχωρισμός για PCB, LED ταινία, χαλκό PCB, αλουμινίου PCB |
|---|---|
| Ονομασία | Πίνακας PCB |
| Τύπος | Πνευματικός τύπος |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μήκος λεπίδων | 450 χλστ |
| Μέγιστο μήκος διαχωρισμού PCB | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομασία | PCB depanelizer |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | t/t, paypal, πιστωτική κάρτα |
| χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όνομα | Punching Depaneling Die |
|---|---|
| moq | 1 σύνολο |
| υλικό για το πρότυπο | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Προσαρμοσμένος |
| Έτοιμος χρόνος | 7-15Days |
| Υλικό | PCB, λουρίδα των οδηγήσεων, PCB χαλκού, PCB αλουμινίου |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | PCB |
| Κίνηση | Πνευματικά |
| Εφαρμογή | Πίνακας, τυπωμένος πίνακας κυκλωμάτων |
| Τύπος λεπίδων | Κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό | PCB, PCB χαλκού, PCB αλουμινίου |
|---|---|
| Κίνηση | Πνευματικά |
| Τύπος λεπίδων | Κυκλικές λεπίδες |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή depanelization PCB |
| Εφαρμογή | Πίνακας, τυπωμένος πίνακας κυκλωμάτων |