| Ψήφισμα | ±0.01mm |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm (μπόρεσε να είναι προσαρμόζει |
| Ταχύτητα μηχανών αξόνων | 50000r/M |
| κινούμενη ταχύτητα | Ανώτατο 500mm/s |
| Κόπτης άλεσης | ∅0.8-∅3.0 Λ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | Απεριόριστο |
| Αριθμός λεπίδων | Τρία σετ (6 κομμάτια) |
| Σύστημα | με κινητήρα |
| Δύναμη | 110 / 220 V |
| Εφαρμογή | Πίνακες FPC,FR4 |
|---|---|
| Δάχος | 00,1-1,0 mm |
| Δύναμη | 220V ή 110V |
| Βάρος | 680kg |
| Χρώμα | λευκό |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220v |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Εφαρμογή | Πίνακες FPC,FR4 |
|---|---|
| Δάχος | 00,1-1,0 mm |
| Δύναμη | 220V ή 110V |
| Βάρος | 680kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Χρονοδιάγραμμα | επτά ημερών |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| μήκος πλατφορμών | Προσαρμοσμένο |
| Δύναμη | : 220V 50/60HZ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Βάρος | 115kgs |
| Περιστροφή/λεπτό | 4500rpm/min |
| Λ. ύψους μολύβδου | 1.2mm |
| Σχήμα | CWV-1M460 |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος αποκλεισμού PCB | 460mm |
| Δυνατότητα απομόνωσης PCB | 0.63.5mm |
| Μέγεθος μηχανής διαμόρφωσης PCB | 787x400x436 χιλιοστά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |