| Οδήγηση | Πνευματικό |
|---|---|
| Δύναμη εξοπλισμού | 150w |
| Φρέμα | τύπου C |
| μήκος κύματος λέιζερ | 355nm |
| Μηχανή Moddel | MT-2100-AS/ AW |
| Σχήμα | CWPL |
|---|---|
| Συμμετοχή τρύπησης (T) | 8 |
| Εργασιακή περιοχή (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
| Χωρισμός του πάχους | 10,0-3,5 mm |
|---|---|
| Χωρισμός του μήκους | unlimit |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | κυκλική λεπίδα |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Λεπίδα | κυκλική λεπίδα δύο |
|---|---|
| δομή | Στερεός σίδηρος |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος έτος |
| Χρονική ανοχή | 1 ημέρα |
| Όρος πληρωμής | TT εκ των προτέρων |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
|---|---|
| Σκοπός | Τύπος δύο στροφών |
| Εγγύηση | Ένα έτος δωρεάν |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ο μακρύτερος ελαχιστοποιεί | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Δάχος | 00,6-3,5 mm |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Ονομασία | Δρομολογητής πλακέτας κυκλωμάτων |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 0,3-3,5 χλστ |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Σκοπός | στρογγυλές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10,0-3,5 mm |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Worktable | 330 x 220 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |