| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας εισαγωγών από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Πάχος κουράς | 0.33.5mm |
| Ταχύτητα κουράς | λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Μήκος κουράς | Κανένα όριο |
| Τύπος | πνευματικός |
| Τέμνον accurancy | ± 0.1mm |
|---|---|
| Ακρίβεια επαναπροσανατολισμού | ± 0.01mm |
| Χ τρόπος、 Υ、 Ζ της ώθησης | Σερβοκινητήρες εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Μέγεθος του ανώτερου precipitron | 500×500×1000mm |
| Μέθοδος συλλογής σκόνης | Χαμηλότερη συλλογή σκόνης |
| Δύναμη | : 220V 50/60HZ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Βάρος | 115kgs |
| Περιστροφή/λεπτό | 4500rpm/min |
| Λ. ύψους μολύβδου | 1.2mm |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Μέγεθος | 730 X 810 X 1700 χιλ. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220 v |
| Κατάθλιψη | 00,45-0,70 Pa |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Πλατφόρμα | 500*270mm |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Χρονοδιάγραμμα | μία ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος λεπίδων | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Punching δύναμη | 3-30T |
|---|---|
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| η εργασία είναι | 330*220mm |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνον μήκος | unlimit |