| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 990 × 425 × 350 mm |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 220kg |
| Σκοπός | Γραμμικό |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 0.3-3.5 |
| Ταχύτητα κοπής | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Χτυπήματα | Πυροβολιστική βάρκα με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό πετσέτας τρύπησης | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Εγγύηση | 12 μήνες χωρίς χρέωση |
|---|---|
| Τύπος | Πνευματικό |
| Δύναμη | 110/220v |
| Συμβολή Punch | 3 (μπορεί πελάτης μέχρι 30T) |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220 (μπορεί να γίνει κατά παραγγελία) |
| Εφαρμογή | Πίνακες FPC,FR4 |
|---|---|
| Δάχος | 00,1-1,0 mm |
| Δύναμη | 220V ή 110V |
| Βάρος | 680kg |
| χρώμα | Λευκό |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Χρονική ανοχή | 1 ημέρα |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος λεπίδων | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Μήκος πλατφορμών | τα πρότυπα 500mm, μπορούν να προσαρμόσουν οποιοδήποτε μήκος |
| Χρώμα | λευκό |
|---|---|
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ταχύτητα κοπής | έλεγχος με το χέρι |
| Σχήμα | CWV-2M |
| Μήκος PCB | 330 χιλιοστά |
| χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Τέμνουσα ικανότητα | Χωρίς όρια |
| Αλεπούδες | 3 σύνολα |
| Οδήγηση | Μηχανή |
| Μοντέλο | 0.83.5mm |
| Ψήφισμα | ±0.01mm |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm (μπόρεσε να είναι προσαρμόζει |
| Ταχύτητα μηχανών αξόνων | 50000r/M |
| κινούμενη ταχύτητα | Ανώτατο 500mm/s |
| Κόπτης άλεσης | ∅0.8-∅3.0 Λ |
| Ψήφισμα | ±0.01mm |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm (μπόρεσε να είναι προσαρμόζει |
| Ταχύτητα μηχανών αξόνων | 50000r/M |
| κινούμενη ταχύτητα | Ανώτατο 500mm/s |
| Κόπτης άλεσης | ∅0.8-∅3.0 Λ |