| Σχήμα | CWVC-1A |
|---|---|
| Μέγεθος | 780 × 460 × 560 χιλιοστά |
| Βάρος μηχανών | 55 κιλά |
| Ελαχιστοποιήστε το πάχος | 0.63.5mm |
| Ελαχιστοποιήστε την ταχύτητα | 100/200/300/500mm/s |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Μέγεθος | 1027x400x436 χιλιοστά |
| Το ξεχωριστό μέγεθος | 720mm |
| Μειώστε την ταχύτητα | Μαούαλ |
| Μειώστε το πάχος | 00,6-3,5 mm |
| Σχήμα | CWVC-1S |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 330 |
| Μέγεθος (mm) | 420*280*400 |
| Εγγύηση (έτος) | 1 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| χωρισμός του πάχους | 0.33.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | unlimit |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα δύο |
| Σκοπός | Γραμμικό |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 0.3-3.5 |
| Ταχύτητα κοπής | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Αλεπούδες | γραμμικός και στρογγυλός τύπος |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Χωρισμός του πάχους | 0.63.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | 460mm (μπορεί να προσαρμόσει) |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Ελαχιστοποιήστε την ταχύτητα | Εγχειρίδιο |
| Χρόνος παράδοσης | 5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Χρόνος παράδοσης | 5 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Μέγεθος | 1027x400x436 χιλιοστά |
| Το ξεχωριστό μέγεθος | 720mm |
| Μειώστε την ταχύτητα | Εγχειρίδιο |
| Μειώστε το πάχος | 00,6-3,5 mm |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Βάρος μηχανών | 45/30 kg |
| Ελαχιστοποιήστε την ταχύτητα | Εγχειρίδιο |
| Ελαχιστοποιήστε το πάχος | 0.63.5mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 1035*345*620mm |
| Μειώστε το πάχος | 0.13.5mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 304 κιλά |