| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
|---|---|
| Τέμνον μήκος | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος έτος |
| συστατικό ύψος | μέχρι 50mm |
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα δύο |
| Σκοπός | γραμμικά και στρογγυλά |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 0.63.5mm |
| Λεπίδα | Γραμμικός |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Τύπος | πνευματικός |
| Χρονοδιάγραμμα | 1 ημέρα |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10,0-3,5 mm |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Πληρωμή | TT εκ των προτέρων |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | o.3-3.5 |
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Υλικό λεπίδων | γραμμικές λεπίδες από την Ιαπωνία |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Λεπίδα | Γραμμικός |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| τύπος λεπίδων | γραμμικός και στρογγυλός τύπος |
| Ζωή λεπίδων | περίπου 1 έτος |
| Χωρισμός του πάχους | 0.63.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | 460mm (μπορεί να προσαρμόσει) |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνον μήκος | lunlimit |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Δύναμη | 110/220v |
| Εγγύηση | 12 μήνες χωρίς χρέωση |
|---|---|
| Τύπος | Πνευματικό |
| Δύναμη | 110/220v |
| Συμβολή Punch | 3 (μπορεί πελάτης μέχρι 30T) |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220 (μπορεί να γίνει κατά παραγγελία) |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
|---|---|
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Κατάθλιψη | 0.45-0.70pa |
| Εγγύηση | δωρεάν 12 μήνες |
| βάρος | 530kg |