| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW/FOB/CIF |
| Χρώμα | λευκό |
| Ετικέτα | ChuangWei |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW/FOB/CIF |
| Χρώμα | λευκό |
| Ετικέτα | ChuangWei |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
|---|---|
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 460mm |
| Σκοπός | γραμμικές και στρογγυλές λεπίδες |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 460mm |
| Σκοπός | γραμμικά και κυκλικά |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Δρόμος αποστολής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Ακρίβεια της κοπής | 00,01 mm |
| Στρίψιμο | 50000 στροφές/λεπτο |
| Σκοπός | κυκλικές και γραμμικές λεπίδες |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής | Εγχειρίδιο χειρισμού |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| Υλικό λεπίδας | Εισαγόμενο από την Ιαπωνία χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Διάσταση | 400*780*480mm |
| Υλικό λεπίδας | Ιαπωνικός χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | 400mm/s |
| Χωρισμός του μήκους | unlimit |
| Χωρισμός του πάχους | 00,6-3,5 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220v |
| Σκοπός | Εγκύκλιος και κύκλος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Χωριστό πάχος | 00,6-3,5 mm |
| Χωριστό μήκος | 460mm (μπορεί να προσαρμόσει) |
| Δυνατότητα απομόνωσης PCB | 00,6-3,5 mm |
|---|---|
| Ρυθμισμός ταχύτητας διαμόρφωσης PCB | με το χέρι |
| Μέγεθος μηχανής διαμόρφωσης PCB | 787x400x436 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος λεπίδων | στρογγυλή και γραμμική λεπίδα |
| Δυνατότητα απομόνωσης PCB | 00,6-3,5 mm |
|---|---|
| Ρυθμισμός ταχύτητας διαμόρφωσης PCB | με το χέρι |
| Μέγεθος μηχανής διαμόρφωσης PCB | 787x400x436 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος λεπίδων | στρογγυλή και γραμμική λεπίδα |