| Λεπίδα | Γραμμικός |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Τύπος | πνευματικός |
| Υλικό λεπίδων | Ιαπωνικός χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | 400mm/s |
| Χωρισμός του μήκους | unlimit |
| Χωρισμός του πάχους | 0.63.5mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Ζωή των λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| certification | CE ISO |
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Αλεπούδες | γραμμικός και στρογγυλός τύπος |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Χωρισμός του πάχους | 0.63.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | 460mm (μπορεί να προσαρμόσει) |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 460mm (προσαρμόστε) |
| Σκοπός | γραμμικές και κυκλικές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος |
|---|---|
| Λεπίδα | Γραμμικός |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Πάχος | 0.33.5mm |
| Ανώτατο μήκος | 400mm |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 330 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική παροχή | 110/220 V |
| Μέγεθος μηχανών | 420x280x400 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW/FOB/CIF |
| Χρώμα | λευκό |
| Ετικέτα | ChuangWei |
| Βάθος διάτρυσης | 0,02 ~ 3mm |
|---|---|
| Ταχύτητα αξόνων | 24000RPM |
| Δύναμη αξόνων | 800W |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όγκος | 750x750x750mm |