| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Αλεπούδες | γραμμικός και στρογγυλός τύπος |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Χωρισμός του πάχους | 0.63.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | 460mm (μπορεί να προσαρμόσει) |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Χωρισμός του πάχους | 0.63.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | 460mm |
| Τύπος λεπίδων | στρογγυλό και γραμμικό |
| Δύναμη | 110/220V |
| χρόνος προετοιμασίας | 1 ημέρα |
|---|---|
| Πληρωμή | TT εκ των προτέρων |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Μπλάλντε | δύο στρογγυλές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10,0-3,5 mm |
| Ταχύτητα αποσύνδεσης | Προαιρετικό |
| Σχήμα | CWV-1M |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 460mm (προσαρμόστε) |
| Σκοπός | γραμμικές και κυκλικές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Σκοπός | Γραμμικό |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Εισαγωγή ιαπωνικού χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα αποσύνδεσης | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Σχήμα | CWVC-3S |
|---|---|
| Ανώτατο μήκος PCB | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα εργασίας | 0 έως 400 mm/s |
| Βάρος μηχανής | 40 κιλά |
| Τετάρτη | 200VAC |
| Σκοπός | κυκλικές και γραμμικές λεπίδες |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής | Εγχειρίδιο χειρισμού |
| Δυνατότητα κοπής | 0.63.5mm |
| Υλικό λεπίδας | Εισαγόμενο από την Ιαπωνία χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Διάσταση | 400*780*480mm |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 460mm |
| Σκοπός | γραμμικά και κυκλικά |